Miło nam poinformować, że nasza szkoła korzysta z Funduszu Stypendialnego IKEA FAMILY. Fundusz powstał przy współpracy firmy IKEA Retail i Fundacji Świętego Mikołaja podczas akcji “Na rodzinę można liczyć”, prowadzonej we wszystkich sklepach IKEA na terenie Polski w dniach 9.07. – 19.08.2012. IKEA zachęcała swoich klientów do okazywania podczas dowolnych zakupów karty programu IKEA FAMILY, w zamian przekazując po 50 groszy od każdej transakcji na rzecz stypendiów dla uczniów w Polsce.

Nasza szkoła otrzymała 4000 zł do dyspozycji na stypendia dla zdolnych i jednocześnie zaangażowanych społecznie uczniów. Uczniowie mogli składać wnioski do 26 września 2012 r.

Wśród kandydatów komisja wyłoniła 2 stypendystów. Są to:

1. Kinga Piwowarczyk

2. Daria Nowak

Gratulujemy serdecznie naszym utalentowanym uczniom!!

Szczegóły dotyczące programu można znaleźć na stronie www.narodzinemoznaliczyc.pl.