Zespół Szkół Nr 2 im. H. Kołłątaja w Myszkowie

ma zaszczyt zaprosić przedstawicieli Państwa Szkoły do udziału

w konferencji podsumowującej obchody Światowego Dnia Wody organizowanego w ramach międzynarodowego projektu Comenius pt. Woda dająca życie.

Spotkanie odbędzie się 27 marca 2014 r. o godz. 12:00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Myszkowie.

W konferencji wezmą udział eksperci – przedstawiciele z następujących instytucji, organizacji i firm:

– Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska

– Zarząd Wodociągów i Kanalizacji

– Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska

– Sanepid

– Klub Gaja

– Sokpol

– Juroff

– Zakład Opieki Zdrowotnej

oraz przedstawiciele samorządów i administracji publicznej, a także patroni medialni projektu:

Dziennik Zachodni i Gazeta Myszkowska

Uczestnicy konferencji – uczniowie i nauczyciele – będą mieli możliwość zadawania pytań ekspertom.

Prosimy o telefoniczne lub mailowe potwierdzenie uczestnictwa w konferencji oraz  przesłanie zestawu potencjalnych pytań na adres mailowy szkoły zs2myszkow_bedusz@op.pl do 14 marca br.