Szkolimy się 😉 Uczniowie naszej szkoły: Nikola Pęczek i Kacper Szerszeń z kl. 3b oraz Marcin Borecki z kl. 2a razem z nauczycielką wychowania fizycznego p. Jowitą Brodzińską wzięło udział w warsztatach poświęconych działalności Młodzieżowych Rad Gmin zorganizowane przez Fundację Rozwoju Aktywności Społecznej im. ks. Kazimierza Znamirowskiego oraz Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli WOM w Częstochowie w ramach projektu pn. Twój region – Twoja sprawa. Patronat honorowy nad warsztatami objęła Pani Lidia Burzyńska, Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. Szkolenie miało formę warsztatów, pracowaliśmy w grupach dzieląc się wzajemnie swoimi pomysłami z innymi uczniami szkół ponadpodstawowych.