Comenius 2014

W dniach 12 – 17 października 2014 r. w naszej szkole gościmy 41 uczestników projektu Comenius “Woda dająca życie”, realizowanego przez nas wspólnie ze szkołami z Rumunii – koordynator projektu, Bułgarii, Włoch, Portugalii i Niemczech.
Koordynatorki z naszej szkoły Panie Ewa Buzoń-Krupińska i Anna Czechowska wraz z uczniami przygotowały bardzo bogaty program pobytu. Między innymi uczestnicy projektu zwiedzili rezerwat Góry Zborów i Leśniów, zobaczyli Krakowski Wawel, Pieskową Skałę w Ojcowskim Parku Narodowy, Jasną Górę, Olsztyn, Złoty Potok, Zamek w Bobolicach i Mirowie.
Jedną z atrakcji było również zwiedzanie zakładów produkcyjnych Firm – “Jurajska” i “Sokpol” w Myszkowie. Złożyli także wizyty w Urzędzie Miasta Myszkowa gdzie spotkali się z Burmistrzem Włodzimierzem Żakiem oraz odbyli spotkanie w Starostwie Powiatowym w Myszkowie ze Starostami Wojciechem Pichetą i Mariuszem Trepką.
Uczniowie z zagranicy zamieszkali u naszych uczniów, gdzie mają możliwość poznania codziennego życia w Polskich rodzinach. Wszyscy są pod wrażeniem gościnności.
Odwiedziny w Leśniowie:

Zapraszamy na: facebook.com/bedusz.technikum