Doskonalimy nasze umiejętności

W tym roku już uczniowie brali udział w warsztatach biznesowych prowadzonych przez przedstawiciela Fundacji Przedsiębiorczości przy Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości w Chorzowie w ramach Regionalnej Olimpiady Przedsiębiorczości.
Świadomi trudnej sytuacji na rynku pracy uczniowie z wnikliwością i znajomością lokalnych potrzeb szukali pomysłów na samodzielną działalność gospodarczą. Pomysły były różnorodne: centrum rozrywki, firma remontowo – budowlana, punkty gastronomiczne, firma zajmująca się projektowaniem zieleni, szkoła tańca. Firmy były przede wszystkim związane z usługami.
Zwyciężył zespół, który przedstawił biznesplan szkoły tańca. Nie jest to zwykła szkoła tańca ale taka „”krojona na miarę”. Oryginalna w swoim pomyśle. Autorom, pasjonatom tańca życzymy możliwości zrealizowania pomysłu w przyszłości.

Leave a Comment