Dzień dawcy szpiku kostnego

U 29-letniej Beaty, która jest mieszkanką Winowna, a pracuje w PCPR w Myszkowie jako pracownik socjalny – doradca osoby niepełnosprawnej, w 2011 roku została zdiagnozowana przewlekła białaczka szpikowa. Jedyną szansą na powrót do pełni sił jest dla Pani Beaty przeszczepienie szpiku od dawcy niespokrewnionego.
Zwracamy się do WSZSTKICH z prośbą o przyłączenie się do akcji.
Każda pomoc (rozwieszanie plakatów, rozdawanie ulotek, zachęcanie osób w wieku 18-55 lat do oddawania krwi, przekazanie fantów na licytacje, pomoc finansowa: gotówka, czeki, wpłaty na konto Pani Beaty i Fundacji DKMS Polska, zasponsorowanie usługi gastronomicznej podczas imprezy lub występów ciekawych zespołów, kabaretów) będzie bardzo mile widziana.
Dzień Dawcy Szpiku Kostnego odbędzie się w dniu 06.09.2014 roku na terenie Starostwa Powiatowego w Myszkowie.
W tym dniu, PRZEDE WSZYSTKIM zapraszamy wszystkie zdrowe osoby w wieku 18-55 lat do oddania krwi i zarejestrowania się w bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych.
Wierzymy, że podczas Dnia Dawcy znajdziemy genetycznego bliźniaka Pani Beaty, a przy okazji dawców dla Innych, chorujących na białaczkę osób

.

Plakat_Pomóż_Beacie …> czytaj więcej