Dzień Niepodległości

Dnia  9 listopada 2010 r. w  Zespole  Szkół nr 2 w Myszkowie miała  miejsce  uroczysta  akademia z  okazji  upamiętnienia – odzyskania  przez  Polskę  niepodległości  w  1918 roku.

Młodzież  zaśpiewała  hymn  państwowy, a  następnie  przedstawiła  montaż  słowno – muzyczny , przygotowany  pod  kierunkiem mgr Jolanty Reszki nauczyciela  historii  i wiedzy  o  społeczeństwie.
W akademii  wzięli  udział  uczniowie  klas: IV TAK, III TE, II TS, ITS i ITE. Uczniowie  wykonali  samodzielnie pieśni tj. „Rota”, „My, pierwsza  brygada”, „Przybyli  ułani” oraz  „Wojenko, wojenko”.
Dyrektor szkoły  mgr inż. Jerzy  Bryś, podsumowując  uroczystość  szkolną,  podziękował  młodzieży  za  wkład pracy  włożony  w przygotowanie akademii.