ENTER YOUR FUTURE II EDYCJA

Po raz drugi w tym roku gościmy studentów w ramach programu realizownego przez AIESEC Polska. Tym razem w dniach 8 do 15 listopada br. zajęcia w języku angielskim prowadzą studenci: Caio Lucena z Brazyli i Weihow Tang z Taiwanu. Nasza młodzież ma okazję poznać kulturę innych narodów, uczyć się tolerancji wobec innych ludzi, wymienić się doświadczeniami i oczywiście podszlifować angielski. Jak widać na zdjęciach doskonale sobie z tym radzą. Nasi zagraniczni goście zamieszkali w domach uczniów, a będą jeszcze uczestniczyć w szkolnej akademii z okazji Odzyskania Niepodległości, jak również zwiedzą najbliższą oklolicę – zakątki Jury Krakowsko-częstochowskiej. Zobacz więcej zdjęć w Galerii…>
Studenci spotkali się również ze Starostą Myszkowskim Łukaszem Stacherą, zobacz…>