Jubileusz 45- lecie Naszej Szkoły

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła obchodzi Jubileusz 45 – lecia Szkoły. Zdarzało się, że tę samą szkołę kończył ojciec, mama, syn. I chociaż w ciągu wielu lat  istnienia wygląd zewnętrzny budynku nie uległ większej zmianie, to była ona świadkiem i uczestnikiem wielu przemian społecznych, gospodarczych i politycznych dokonujących się w naszym kraju i pomimo silnej konkurencji utrzymała się na rynku usług edukacyjnych.
Jubileusz wywołuje wspomnienia, skłania do refleksji, pozwala na dokonanie bilansu 45-ciu lat działalności szkoły, a także pobudza do podjęcia nowych wyzwań.
Swoją obecnością inaugurację zaszczycili Nauczyciele, Pracownicy, Absolwenci oraz zaproszeni goście.  W okolicznościowych wystąpieniach zaproszonych Gości ze wzruszeniem można było usłyszeć historię Szkoły, życzenia i podziękowania. Więcej zdjęć znajduje się w linku zjazd 45 lat.