Już nadszedł czas ślubu…

Z chwilą wyboru sukni ślubnej przychodzi też czas na wybór wiązanki ślubnej. Największym powodzeniem cieszą się kompozycje klasyczne, stanowiące połączenie wdzięku z elegancją. Tymczasem florystyka ślubna oferuje całą gamę wiązanek ślubnych zróżnicowanych pod względem formy, stylu materiału roślinnego i dodatków, które mogą wzbogacić wizerunek Panny Młodej, czyniąc go niepowtarzalnym i niezapomnianym.

Wybierając wiązankę ślubną należy zwrócić uwagę przede wszystkim na typ urody, budowę i proporcje ciała Panny Młodej, krój i kolor sukni ślubnej. Wiązanka może być w stylu biedermaier, mieć formę np. wachlarza, rożka, torebki, berła, kwietnej parasolki.

Takie właśnie wiązanki ślubne przygotowały na zajęciach praktycznych słuchaczki Policealnej Szkoły Florystycznej w Zespole Szkół nr 2 w Myszkowie-Będuszu.


Leave a Comment