Na zakończenie roku szkolnego

Ostatnie miesiące były pełne wyzwań dla każdego z nas. Nasze życie uległo zmianie – zarówno zawodowe, jak i prywatne. Bez względu na wiek, zawód i miejsce zamieszkania musieliśmy podporządkować się nowym zasadom współżycia społecznego, zmodyfikować nasze przyzwyczajenia, sposób nauki i pracy. W wielu dziedzinach naszego życia w szybkim tempie nastąpiły ogromne zmiany.
Nie ominęły one także oświaty, przed którą postawiono nowe wyzwanie – całkowite przeniesienie nauczania i zarządzania pracą szkoły do przestrzeni wirtualnej. W ciągu kilkunastu dni nauczyciele, uczniowie i rodzice musieli dostosować się do nowych oczekiwań i potrzeb.
Drodzy uczniowie, szanowni rodzice jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego, jak poradziliście sobie w tej trudnej sytuacji. Tempo zmian było zawrotne, ale dostosowaliście się do niego dzięki swojej determinacji, kompetencjom i nowatorskim pomysłom.
Na zakończenie życzę wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi  spokojnego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Chciałbym, aby zbliżające się wakacje pozwoliły na odpoczynek od codziennych obowiązków i dały energię oraz inspirację do pracy w nowym roku szkolnym 2020/2021

Jerzy Bryś
dyrektor szkoły