Nasi uczniowie zakwalifikowali się do finału Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Przedsiębiorczości

W październiku w trakcie warsztatów z przedsiębiorczości próbowali swoich sił w przygotowaniu biznesplanu na własną  działalność gospodarczą i okazali się najlepsi w naszej szkole.
Szkoła tańca “Golden steps” to właśnie ich pomysł na połączenie zainteresowań z działalnością gospodarczą.  Autorami tego projektu są: Kinga Kiełbik, Mateusz Łuczkiewicz i Wasiak Sebastian z klasy III Technik Spedytor.
Pracując wspólnie rozwijali swój pomysł nadając mu nową interesującą formę. Taniec to nie tylko przyjemna rozrywka, to możliwość rozwoju osobistego, kształtowania pięknej sylwetki, to czasami szybszy powrót  do zdrowia, to przedłużenie młodości. Taniec może być dobrym panaceum na współczesne problemy. Zachęcamy wszystkich do rozpoczęcia nauki tańca:  break dance, street dance,  dancehall, hip-hop i tańca klasycznego.
Swój projekt Szkoła tańca “Golden Steps”  Mateusz i Sebastian zaprezentowali w finale Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Przedsiębiorczości w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie.