Olimpijskie zmagania logistyków

Znane są już wyniki pierwszego etapu rekordowej, V Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.  732 z ponad 7 tys. uczniów, którzy podjęli tegoroczne wyzwanie zmierzy się w etapie okręgowym, który wyłoni ścisłe grono finalistów. Wśród nich znalazł się uczeń z Myszkowa. Najlepsi z najlepszych spotkają się już w marcu, w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki – Organizatora olimpiady, by sięgnąć po najwyższe laury.

Mają 30 dni by powtórzyć, przećwiczyć i utrwalić swoją logistyczną wiedzę. O finał
V Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej powalczy aż 60 uczniów z województwa śląskiego, w tym Maciej Zemła uczeń klasy pierwszej uczący się w zawodzie technik spedytor a reprezentujący Zespół Szkół nr 2 im. H. Kołłątaja
w Myszkowie.
Czy powierzchnia magazynowa ich szarych komórek pomieściła wiedzę dającą miejsce w finale, okaże się 7 grudnia podczas II etapu logistycznego turnieju.
Do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej  zakwalifikowało się 732 olimpijczyków ze 153 szkół. Maćkowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.  Czytaj więcej …>