Pożegnania nadszedł czas

30 kwietnia 2014 r. tegoroczni absolwenci Technikum i Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych zjawili się po raz ostatni w szkole po upragnione świadectwa ukończenia szkoły. Jak zwykle w takich chwilach nie zabrakło podziękowań, wielu wzruszeń a nawet łez.
Świadectwa ukończenia szkoły wręczali Jerzy Bryś – dyrektor szkoły, Agnieszka Skorek – kierownik szkolenia praktycznego i wychowawcy: klasy IV Technikum Katarzyna Dziwińska kl. III LO dla dorosłych, Panie – Anna Górniak i Katarzyna Kurek.
Z rąk Pana Mariana Szczerbaka Przewodniczącego Rady Powiatu, najlepsza absolwentka  Technikum roku 2014, Martyna Czyż ucząca się w zawodzie technik technologii żywności odebrała nagrodę Starosty Myszkowskiego. Martyna to również stypendystka Prezesa Rady Ministrów w latach 2012/13 i 213/14. Gratulujemy!
Zobacz zdjęcia …>