Pożegnanie absolwentów

18 maja 2012 r. odbyło się uroczyste pożegnanie tegorocznych absolwentów Technikum oraz Uzupełniającego Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych.

Gościem tej szczególnej uroczystości był Pan Wojciech Picheta Starosta Myszkowski, który wręczył nagrodę w postaci fotograficznego aparatu cyfrowego dla najlepszej uczennicy kl. IV Technikum Ekonomicznego Anny Lipeckiej.
Życzę wam jak największych sukcesów i mam nadzieję, że będzie z sentymentem wspominać okres, kiedy uczęszczaliście do szkoły – mówił Starosta Wojciech Picheta podczas uroczystości pożegnania klas maturalnych.
Oprócz Ani, okolicznościowe dyplomy i nagrody oraz oczywiście świadectwa ukończenia szkoły, z rąk dyrektora szkoły Jerzego Brysia, wychowawców klas Anny Czchowskiej i Agnieszki Nowak oraz Agnieszki Skorek – kierownika szkolenia praktycznego, opiekunów szkoły dla dorosłych Barbary Wróbel i Jolanty Reszki otrzymali pozostali absolwenci.
„Tak nie dawno żeśmy się spotkali, a już pożegnania nadszedł czas…”, te słowa znanej piosenki wydają się szczególnie adekwatne dzisiaj, gdy po latach nauki spędzonych w tej szkole opuszczacie jej mury. Idźcie, więc przez całe życie z takim samym zapałem i entuzjazmem, jaki czujecie w sercach dziś, kiedy odbieracie świadectwo ukończenia szkoły – mówił na zakończenie dyrektor szkoły Jerzy Bryś.
Na zakończenie uroczystości, słuchacze Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych przygotowali program artystyczny, w którym grupa trenowana przez słuchacza Gudzowskiego zademonstrowała walkę kikboksingu. Natomiast szczególną niespodziankę, dając niezapomniane wrażenia, zaprezentował słuchacz Bartłomiej Chyla ‘Mechanik”, który „dał niezły kocioł” z zespołem „ShaleyesH”.