Pożegnanie absolwentów

Abiturienci z Technikum i Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych pożegnali się ze szkołą, w której przez ostatnie lata pobierali naukę.
Uroczystość zakończenia roku i pożegnania tegorocznych absolwentów miała miejsce w 15 maja br. Zaproszonych gości, wśród których obecny był Członek Zarządu Powiatu Rafał Kępski powitał Dyrektor placówki Jerzy Bryś.
Starosta Myszkowski Dariusz Lasecki ufundował nagrodę dla najlepszej uczennicy w szkole, którą jest Klaudia Machura ucząca się zawodu technika architektury krajobrazu.
– To zawsze wielka przyjemność, uhonorować uczniów kończących szkołę. Gratuluję wszystkim i życzę tego, abyście mogli wybrać studia, o których marzyliście. Przede wszystkim jednak życzę wam powodzenia na nowej, dorosłej już, drodze życia. Zamykają się przed wami mury szkoły, otwierają się perspektywy zawodowej kariery. Gratuluję uczniom i nauczycielom, dziękując za długą pracę– mówił Rafał Kępski.
Podczas uroczystości tegoroczni absolwenci przekazali swoim młodszym kolegom nowy sztandar szkoły. Na zakończenie uroczystości nie zabrakło słów podziękowań dla nauczycieli, którzy otrzymali od absolwentów pamiątkowy dyplom oraz kwiaty. Również uczniowie klasy III pożegnali swoich starszych kolegów, wręczając im pamiątkowy dyplom z fraszkami trafnie opisujących ich osoby, za co otrzymali gromkie brawa.