I tydzień praktyk w Niemczech

W niedzielę 18 maja 2014 r. o godzinie 8:00 rano nasza 16-nasto osobowa grupa uczniów Technikum ucząca się w zawodach – technik spedytor, technik architektury krajobrazu i technik organizacji reklamy wraz z nauczycielami wyjechała do Niemiec. Naszym miejscem docelowym był Liepzig. Zakwaterowano nas w Hostelu „Sleeping Lion”. Obok hostelu znajduje się grecka restauracja w której się stołujemy. Pierwszego dnia zaraz po przyjeździe zjedliśmy kolacje. Pozostał wolny czas wykorzystany na rozpakowanie się i odpoczynek.

Tego samego dnia poznaliśmy Panią Małgosię – pełnomocnika do spraw praktyk, która wyjaśniła wszystkie wątpliwości dotyczące naszego funkcjonowania, tak aby nikt się nie stresował nowymi doświadczeniami, które nas czekał w pierwszym dniu praktyk.

czytaj więcej>>

wycieczka do Drezna >>