Szlachetna paczka

Uczniowie i ich rodzice, słuchacze, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi Naszej Szkoły z wielkim zaangażowaniem wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka, która po raz pierwszy została przeprowadzona w Myszkowie. Koordynatorką w akcji w naszej szkole została Pani Magdalena Duda-Hom a wspierały ją Panie Katarzyna Dziwińska, Anna Czechowska, Roksana Wcisło wraz z uczniami klasy III i IV Technikum. Nikt nie spodziewał się jednak aż tak wielkiego zainteresowania pomocą potrzebującym.
W przygotowaniu paczki dla czteroosobowej rodziny z Myszkowa znajdującej się w trudnej sytuacji, wychowuje się  dwóch chłopców rówieśników naszych uczniów. Paczkę przygotowywała cała szkoła. Uczniowie przynosili z domów zakupione produkty żywnościowe,  środki czystości i oczywiście nie mogło zabraknąć coś słodkiego. Zbierano również datki do puszek, a zebrano ich  w sumie 460 zł. Z te pieniądze zakupiono odzież i artykuły zgodnie z potrzebami rodziny. Udało się przygotować aż 9 paczek, które trafiły do magazynu akcji a następnie zostały przekazane przez wolontariuszy wybranej rodzinie.
W tym miejscu pragniemy podziękować  wszystkim darczyńcom za ich szlachetne serca.
Jak przygotowywano szlachetną paczkę, zobacz zdjęcia.