Turniej o puchar Starosty Myszkowskiego

20 września 2013 r. ULKS “Będusz” działający przy naszej szkole zorganizował Turniej Piłki Nożnej drużyn sześcioosobowych uczniów szkół gimnazjalnych o Puchar Starosty Myszkowskiego. Turniej odbył się jako realizacja zadania publicznego zleconego w ramach konkursu ogłoszonego przez Starostwo Powiatowe w Myszkowie pn. “Promocja zdrowego trybu życia i osiągnięć w dziedzinie wychowania fizycznego”.
Rozgrywki zostały zorganizowane w dwóch kategoriach – dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji stanęły drużyny chłopców z Gimnazjów nr 1, nr 4, nr 5 z Myszkowa oraz Poraja.  Dziewczęta reprezentujące Gimnazjum z Poraja natomiast rozegrały mecz z dziewczętami z Zespołu Szkół nr 2 w Myszkowie.
Puchary, nagrody za I miejsca oraz dyplomy wręczył wicestarosta Mariusz Trepka wraz z prezesem ULKS “Będusz”, dyrektorem Zespołu Szkół nr 2 Jerzym Bryś.
Wyniki Turnieju:
Kategoria chłopcy:
I miejsce – Gimnazjum nr 1 w Myszkowie
II miejsce – Gimnazjum nr 5 w Myszkowie
III miejsce – Gimnazjum nr 4 w Myszkowie
IV miejsce – Gimnazjum w Poraju
Kategoria Dziewcząt:
I miejsce – Gimnazjum w Poraju
II miejsce Zespół Szkół nr 2 w Myszkowie

Leave a Comment