Warsztaty z języka angielskiego

Juz po raz trzeci w Zespole Szkół nr 2  w Myszkowie (Będuszu) odbyły się warsztaty z języka angielskiego, które zwykle są prowadzone przez zagranicznych studentów dzięki szkolnej współpracy ze studencką organizacją AIESEC. W tym roku szkolnym, a dokładnie w dniach 11-18 kwietnia szkoła miała zaszczyt gościć Anuszkę, studentkę, która przyjechała ze stolicy Gruzji – Tibilisi. Cztero-godzinne warsztaty odbywały się codziennie od poniedziałku do piątku w grupach około 20 osobowych.
Uczniowie mieli okazję poćwiczy praktyczną znajomością języka oraz poznać różnorodne zagadnienia dotyczące m.in. kultury, historii, motywacji…”to coś innego niż tradycyjna lekcja j. angielskiego.Uczniowie chętnie brali udział w konwersacji, zadawali wiele pytań, opowiadali o sobie i szkole.
To naprawdę bardzo dobry pomysł na takie lekcje “- podsumowały anglistki z ZS nr 2  mgr Małgorzata Strąk oraz  mgr Ewa Buzoń- Krupińska. Co dobre szybko się kończy. W niedziele Anuszka pojechała do następnej szkoły, aby prowadzić swoje warsztaty, a nasza szkoła już wyczekuje kolejnych studentów, niestety dopiero w przyszłym roku szkolnym.