Wizyta w Pomezia we Włoszech, Comenius 2015

W dniach 8-13 marca 2015 r. 9 uczniów klasy IV uczący się w zawodach technik geodeta, technik spedytor z naszego Technikum wraz z koordynatorkami projektu nauczycielkami Ewą Buzoń-Krupińską i Anną Czchowską obyły wizytę we włoskiej szkole w mieście Pomezia koło Rzymu. Była to  już piąta podróż w ramach realizowanego projektu “Woda dająca życie” a czeka nas jeszcze ostatnia wizyta, która odbędzie się do Rumunii – Koordynatora projektu, w terminie 3-8 maja br. do Technikum w mieście Buzau.  Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wizyty, a więcej można zobaczyć również na facebook.com/bedusz.technikum.
Trwają także już intensywne prace nad nowym projektem programu Erasmus+ akcja Edukacja szkolna pod nazwą “Szkoły w akcji. Jeden świat – jeden klimat”, do którego przystępuje nasza szkoła a koordynatorem jest szkoła z Amberg w Niemczech. Projekt będzie  realizowany w latach 2015-2017 ze szkołami z Niemczech, Włoszech, Portugalii, Litwy, Bułgarii i Rumunii. juz dzisiaj zachęcamy do udziału.