Uwaga uczniowie gimnazjów, Zespół Szkół nr 2 im. H. Kołłątaja organizuje konkurs pod hasłem “Z Bankowością na ty” pod patronatem Spółdzielczego Banku Rzemiosła i Rolnictwa SK bank w Wołominie o/Myszków (www.sbrz.pl) oraz Wydawnictwa Bożena Padurek z Wrocławia (www.padurek.pl), którzy ufundowali cenne nagrody.
Konkurs składa się z dwóch części.
I część konkursu obejmuje uczniów klas III gimnazjów i odbywa się w dwóch etapach. Polega on na rozwiązaniu testu z zakresu pieniądza w gospodarce, banków i instrumentów bankowych, giełdy papierów wartościowych, podatków, banków spółdzielczych na przykładzie SK bank-u. Na zgłoszenia czekamy do 6 marca 2012 r. I etap szkolny odbędzie się 20 marca br. a finał 30 marca 2012 r.  Regulamin konkursu …> karta zgłoszenia do konkursu …>

II część konkursu obejmuje wszystkich uczniów gimnazjów i polega na napisaniu hasła, rymu lub wiersza reklamującego Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa SK-bank o/Myszków. Swoje pomysły prześlij nam do 20 marca 2012 r. Regulamin konkursu na hasło …> Plakat …>