Zakończenie Roku Szkolnego 2010/2011

Dzień 22 czerwca to dzień zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja w Myszkowie. Wszyscy uczniowie zebrali się na sali gimnastycznej gdzie po wprowadzeniu sztandaru szkoły, rozpoczęła się uroczystość. Dyrektor szkoły Jerzy Bryś podziękował wszystkim uczniom za wysiłek pracy całorocznej i pogratulował osiągniętych wyników.
Nagrodami książkowymi i dyplomami zostali wyróżnieni uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce i w frekwencji na zajęciach szkolnych.
Najwyższe wyniki w szkole uzyskała Małgorzata Karaś z klasy II Technikum Ekonomicznego, która jest finalistką i laureatka olimpiad i konkursów ekonomicznych. Jest ona również naszą kandydatką do stypendium Prezesa Rady Ministrów. Gratulacje!
Na zakończenie dyrektor szkoły Jerzy Bryś zwrócił uwagę na zachowanie bezpieczeństwa w trakcie wypoczynku wakacyjnego. Przypomniał, że wszyscy uczniowie znają zasady udzielania pierwszej pomocy, które mogą uratować komuś życie.
Wszystkim uczniom gratulujemy promocji do następnej klasy i życzymy udanych wakacji.