Zawody I stopnia (szkolne) XXIV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Zawody I stopnia (szkolne) XXIV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej odbyły się 15 grudnia 2010 r. Do zawodów zgłoszonych zostało 12441 uczniów z 724 szkół w tym uczniowie naszej szkoły.
Uczestnicy Olimpiady odpowiadali na pytanie opisowe o charakterze ogólnym nawiązujące do hasła przewodniego Olimpiady, rozwiązywali zadanie z podstaw ekonomii oraz 30 pytań testowych (każde z jedną prawidłową odpowiedzią).
Do zawodów okręgowych II stopnia, które zostaną rozegrane 28 lutego br. zakwalifikowały się 4 uczennice z Technikum ekonomicznego naszej szkoły. Szczególnie miło jest nam poinformować, że zawody I stopnia w okręgu częstochowskim wygrała Jolanta Zimny uczennica kl. II TE. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Lista uczniów zakwalifikowanych do zawodów II stopnia XXIV_OWE_Czestochowa

Leave a Comment